Gjest irismor Skrevet 11. september 2008 #1 Skrevet 11. september 2008 m***m*j vil ikke skrive hele mailadr. Har fått en del mailer fra denne adr og åpnet en av dem og POFF. Arbeidspc`n til gubben ble full av virus. 973 stykker for å være eksakt. Viste seg å være en trojansk hest av værste sort. Så hvis du er eier av den mailadr så vær klar over at du spyr ut virus, desverre. Er en eller annen mailadr i forbindelse med hemmelig venn eller noe lignende.
Sånn kan det gå Skrevet 11. september 2008 #2 Skrevet 11. september 2008 Det var nok sannsynligvis bare en trojaner dere fikk. Irriterende, men ikke direkte farlig for pc'en. Og de 973 "virusene" er bare lureri som trojaneren lurer deg til å tro er der.
Gjest irismor Skrevet 15. september 2008 #3 Skrevet 15. september 2008 Pc`n ble sendt til hovedkontoret i Danmark og ble vraket for de fikk ikke fikset den i det hele tatt. Det som er litt frustrerende er at de er min skyld at gubben ikke har jobbpc lenger og får en del pepper for det. Men kjekt å vite for den som sender mail at hun har noe dritt på sin pc også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå