Gjest Siklerotte Skrevet 10. september 2008 #1 Skrevet 10. september 2008 BØR man kontakte lege om man har blod i urinen, og hvis det kun varer si to dager også aldri kommer igjen? Jeg regner med at svaret er ja. Men hvis det plutselig bare forsvinner så er det kanskje ingen vits?
Gjest ->>- Skrevet 10. september 2008 #3 Skrevet 10. september 2008 Svaret er ja. Og det kan godt hende det ikke er noen vits fordi mange leger liker å se an ting som har gått over. Men som en hovedregel kan visst blod i urinen forårsakes av masse alvorlige greier, og skal derfor alltid utredes.
Gjest Siklerotte Skrevet 10. september 2008 #4 Skrevet 10. september 2008 Åja... Men det er vel ikke noe å sjekke om det har gått over?
Gjest ->>- Skrevet 10. september 2008 #5 Skrevet 10. september 2008 Det veit ikke jeg, for jeg æ'kke lege. Derfor bør du spørre en lege. =)
Gjest Siklerotte Skrevet 10. september 2008 #6 Skrevet 10. september 2008 Jaja, kjenner ikke så veldig mange leger jeg har lyst til å spørre... =p Så jeg spør liksom-leger for å anse hvor seriøst ting er.
Anonym bruker Skrevet 11. september 2008 #7 Skrevet 11. september 2008 Kan du ikke ringe fastlegekontoret ditt og høre om de synes det er nødvendig at du kommer? Ganske farlig å høre på råd fra folk her inne som ikke er lege.
Anonym bruker Skrevet 11. september 2008 #8 Skrevet 11. september 2008 Ringer man en lege kan de tvinge deg til å komme ned til kontoret dems!!! ikke alle som har lyst til det......
lille_Harepus Skrevet 11. september 2008 #9 Skrevet 11. september 2008 kan være UVI, og da trenger man ikke ha andre symptomer. Har hatt det selv og er vanligvis veldig lett å behandle, ville tatt med en urinprøve å gått til legen, om ikke så bare for sikretsskyld.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå