Skravlefruen med huleboer Skrevet 10. september 2008 #1 Skrevet 10. september 2008 .. "høstsko" til barna (barnehagebarn). Som en mellomting når joggesko er for kaldt og vinterskoene er for varme?? Anbefalinger? m/ eller u/ goretex?
~sjiraff~ Skrevet 10. september 2008 #2 Skrevet 10. september 2008 Vi har ikke gjort det noen år. Joggeskofunker fint til vinterskoene begynner. I slapseføre bruker hun støvler med fôr eller cherrox
Gjest Skrevet 10. september 2008 #3 Skrevet 10. september 2008 Nei! Vi går fra joggesko til vintersko. Dagens vintersko "puster" godt/lette på foten, og må ikke forveksles med de dårlige skoene vi selv hadde i barndomen. Er veldig fornøyd med "Friends" fra Coop Obs!
Gjest Skrevet 10. september 2008 #4 Skrevet 10. september 2008 Ja, vi har gjort det. Joggesko er ikke vanntette nok nå som det er vått i gresset stort sett hele tiden. Langstøvler synes jeg blir for klamt å gå med når det ikke regner. Vi har kjøpt Viking Goretex sko. De er også litt høyere enn vanlige joggesko. Vi impregnerte de også, så nå har hun ganske så vanntette sko til bruk utover høsten )
Gjest Skrevet 10. september 2008 #5 Skrevet 10. september 2008 Nei, joggesko eller støvler nå. Vintersko når det blir kaldt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå