tryllepike * lykkespirer* Skrevet 10. september 2008 #1 Skrevet 10. september 2008 Var på ul i går og der var alt perfekt og det blir to små jenter!!! Er så lykkelig at jeg nesten sprekker!!! HURRA!!!
Gjest Skrevet 10. september 2008 #2 Skrevet 10. september 2008 Oi, så spennende!! Gratulerer! Visste du/dere det var tvillinger før ultralyden igår da?
Dodlimammatil2 Skrevet 10. september 2008 #3 Skrevet 10. september 2008 Gratulerer så masse :-) jeg skal på ultralyd neste uke og hååååper de klarer se kjønn :-) Vi er heldige som får 2 på en gang :-)
Brillefint - Jadda! Skrevet 10. september 2008 #4 Skrevet 10. september 2008 WoW! Så utrolig morsomt:) Gratulerer!
Venter nr3 er 22 år Skrevet 10. september 2008 #5 Skrevet 10. september 2008 gratulerer.det må jo være alle jenters drøm:)
BAcer vil ha flere :) Skrevet 10. september 2008 #6 Skrevet 10. september 2008 Gratulerer!! Så gøy! Dobbel lykke
Katsi Skrevet 11. september 2008 #8 Skrevet 11. september 2008 Så gøy!! Jeg er selv enegget tvilling og kan love deg at jentene dine kommer til å få mye gøy med det Fremdeles er det mange som tar feil av oss og jeg har måttet forklare mange ganger at det er nok ikke meg du kjenner men søsteren min:) Men det beste av alt er at jeg har en venninne som overgår alle venninner. Hun er ikke bare min søster, men også min bestevenn. Vi er veldig nære venner og kan virkelig snakke med henne om ALT! Gled dere:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå