vi blir 5, 25 sept :) <3 Skrevet 10. september 2008 #1 Skrevet 10. september 2008 skal til pappan i helga å hun vil ikke...har ikke besøkt han på lenge...uff trenger noen råd er så fortvilet..
Renate77 ♥med gutt og jente♥ Skrevet 10. september 2008 #2 Skrevet 10. september 2008 Huff da.. Sier hun noe om hvorfor hun ikke vil?
Anne-B. Skrevet 10. september 2008 #3 Skrevet 10. september 2008 Ikke noe rart om det er lenge siden. Hva om dere prøver en litt mildere ovegang?
LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver Skrevet 10. september 2008 #4 Skrevet 10. september 2008 Kjenner til den der. Pleier å hjelpe å prate om hva de skal finne på i helga, om hvor gøy det blir, spennende ting som skjer der og ikke hjemme. Kanskje allièr deg med pappan (om dere har en smule bedre forhold enn vi har) om at han kan finne på noe spesiellt i helga, dra i basseng eller gå på kino eller noe. Bare så hun får noe å glede seg til. Og snakk med faren om at hun gruer seg så han er forberedt på gråt når han henter.
vi blir 5, 25 sept :) <3 Skrevet 10. september 2008 Forfatter #5 Skrevet 10. september 2008 kommer til og savne meg og lillesøsteren sier hun..har ikke lyst eller
Renate77 ♥med gutt og jente♥ Skrevet 10. september 2008 #6 Skrevet 10. september 2008 Går det an å ta bare en natt denne helgen da siden det er så lenge siden sist? Hvis det går an å samarbeide litt med faren, kan du jo fortelle ham om dette og få ham til å finne på mye med henne så hun ikke får så mye tid til å sitte og tenke og savne dere så masse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå