ny på vei? Skrevet 9. september 2008 #1 Skrevet 9. september 2008 tenkte at hvis man faktisk ser hvor mange som er interresert i et treff, kan man vel bare sette en da, så får de som vil og kan være med? hva sier dere? synes det er synd når vi er så mange unge mødre i oslo og omegn som ikke kan finne på noe sammen! om noen har forslag til noe vi kan gjøre, så kom med det! si litt im deg selv også, jeg kan starte navn: Marita alder: 20 barn: 1 datter alder på barnet: 4 -snart 5 mnd
Diana,LucasogLeo Skrevet 10. september 2008 #2 Skrevet 10. september 2008 Hei. Er med på den ideen=) Vi kan jo på på cafe, babykino, gå tur, handle....bare noen forslag Navn: Diana Alder: 19 (20 i des) Barn: 1 sønn Alder på barn: snart 9 mnd Navn på barnet: Lucas
ny på vei? Skrevet 10. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 10. september 2008 ok, da er det hvertfall to, man trenger ikke fler for å lage et treff.. meeen det er jo alltid koselig med flere;)
miriam_linnea<3tuva Skrevet 10. september 2008 #4 Skrevet 10. september 2008 vi blir gjærne med hvis vi kan! men av erfaring så er ikke kafee no serlig sted for ungene, blir fort kjedelig
ny på vei? Skrevet 10. september 2008 Forfatter #5 Skrevet 10. september 2008 selvfølgelig kan du være med Miram_linnea<3 bare koselig det! hva med et treff neste uke eller uken etter da? eller når dere kan, så kan de som vil slenge seg på=) hva med onsdag den 17. september om noen kan da? sånn midt på dagen eller noe=) behøver ikke dra på café, men hva som helst egentlig, hvis noen har noen spesielle ønsker eller noe, så kan vi sikkert gjøre det, bare det er litt nærme sentrum ;-)
Diana,LucasogLeo Skrevet 11. september 2008 #6 Skrevet 11. september 2008 Jeg kan ikke neste uke. Skal hjem til sandnes 16-22 sep.... Kan vi ikke ta d uken etterpå?
ny på vei? Skrevet 11. september 2008 Forfatter #7 Skrevet 11. september 2008 jo, men da kan vi jo si det da=) den 24. om det passer;) hvor skal vi dra henn?
Diana,LucasogLeo Skrevet 11. september 2008 #8 Skrevet 11. september 2008 Så flott=) 24 passer fin for meg jaffal. Men passer det for dere andre? Jeg er ikke så skjendt i oslo, såbare si en plass dere, så kan jeg alltids finne ut hvor det er
miriam_linnea<3tuva Skrevet 11. september 2008 #9 Skrevet 11. september 2008 mhm jg kan ikke i uke dager for jg jobber:( men har fri tirsdag ell annenhver tirsdag
ny på vei? Skrevet 11. september 2008 Forfatter #10 Skrevet 11. september 2008 åja, da kan du jo kanskje være med på treff den 24? klokken 2? har lagt ut et treff på treffsidene, så kan du si fra om du blir med eller ikke? hadde hvertfall vært kjempe koselig om du hadde blitt med ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå