Gå til innhold

Nå har jeg vært på jobb siden kl 07


Anbefalte innlegg

Skrevet

Og det har gått i ett hele tiden. Plutselig var det som om alle oppdaget at jeg var tilbake, og titter innom kontoret. Veldig hyggelig det altså. :))) men papirbunkene mine blir jo ikke mindre.

 

Ønsker dere alle en god dag. Jeg skal gå og hente meg en kopp med noe varmt, og finne litt mat. Er jo lenge siden frokost nå.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Høres ut som du går hektiske tider i møte. ;o)

 

Det er veldig bra med min jobb, det hoper seg ikke opp med ugjorte arbeidsoppgaver om jeg er borte, er noen andre som overtar. Kjekt!

 

Lykke til med papirbunkene. :o)

Skrevet

Ja koselig med besøk, så får du bare starte fra toppen av bunken og jobbe deg nedover. Kan ikke gjøre så mye annet. Og mat er viktig i kroppen.

 

Herlig å være i gang igjen? Skal du jobbe hver dag, men halve dager? Eller får du fri noen dager i uka?

Skrevet

Det er hektisk ja, men jeg liker det jo sånn! :)))

 

Jeg skal jobbe halve dager, så det blir morgenene til og med onsdag, og så tar jeg en ettermiddag torsdag. Så blir det fri fredag, så kroppen får hvilt.

Det er ikke så enkelt å bare gå fra jobben etter halv dag. Men jeg har prioritert å være tilstede under mye av matpausene, for det gir meg anledning til å snakke med personalet. Så er jeg tilstede på huset morgenene for foreldre som vil prate med meg, og ettermiddagen torsdag for de foreldrene som henter. Det er jammen meg en kabal for å tilfredsstille alle.

 

Men alt har gått veldig bra her mens jeg har vært borte. Vi er en velfungerende barnehage.

 

Driver nå å forbereder foreldremøte og personalmøte, og det er bare kos.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...