Gå til innhold

Cerazette og blødninger


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har gått på Cerazette i litt over et år nå, og har i og for seg vært fornøyd helt til jeg sluttet å amme da mini va 13 mnd..Nå har jeg hatt blødninger 3 uker i strek - utrolig irriterende. Noen som har liknende erfaring? Jeg har fått tilsndt ny resept på Cerazette, men vurderer om jeg heller skal slutte på de og få resept på nye piller. Kan jeg gå rett fra Cerazette til nye eller må jeg ha et opphold i mellom? Noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

fikk mensen 2 ganger i mnd med de.

 

kasta de og angrer ikke på det.

vet ikke om du kan starte rett på en annen.

Skrevet

Blødde i 3 mnd sammenhengende av de. Da slutta jeg på pillene.

Skrevet

Ok, tror nok jeg slutter på de jeg og da ja..Orker ikke disse blødningene i lengden.

Skrevet

hadde 14 dager uten mens og 14 dager med mens..det begynnte etter jeg slutta å amme..prøvde i 4 mnd for å se om det gikk over,men endte med at jeg kasta pillene og resepten..

Skrevet

Hadde blødninger i nesten 4 mnd, maks en uke opphold ad gangen. Gikk til legen fikk ny resept på p.piller. Yasmine, slutta og blø med en gang men nå 14 dager etterpå fått skikkelig mens. Men det er vel bare pga innkjøringen på de. Man bør ikke ha opphold, kan begynne på p-piller dagen etter du har tatt cerzette...Står også i bruksanvisningen

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...