monca*84*j12 Skrevet 7. september 2008 #1 Skrevet 7. september 2008 Hvordan ligger dere ann?' Jeg har ikm på tirsdag regner jeg med, men jeg ha ingen symt.. jeg hadde noen kvalme bølger i helgen, men de er helt borte så jeg lurer på om det bare var innbildning... Eller er jeg veldig luftig om dagen... Men det kan lett skyldes mes på vei... Jeg kommer ikke til og teste før tir morgen om ikke tr har kommet før det. Ingen tegn til hu heller... jeg pleier og spotte litt spess etter sex nær ikm, men ikke nå... så det er jo bra da.. Orker ikke håpe en gang jeg... Satser på tr besøk og masse rødvin og spekemat å jakta.. vis ikke blir jeg gledelig overrasket....
WorkingMom - m/jente og gutt:) Skrevet 7. september 2008 #2 Skrevet 7. september 2008 Heisann Jeg har IKM på tirsdag jeg også! jeg har hatt noen symptome i løpet av forrige uke/helg ja - vondt i korsryggen - hodet - mer utflod de siste dagene - var veldig oppblåst 4-5 dager etter EL - fått nupper på areola og jeg kan se "melkehullene". Blir hvite.Er visst et tegn:) - veldig svimmel - sulten oftere, men orker ikke så mye som før Merke ingenting til Tr, og jeg pleier å være sinnsykt godtesjuk uka før TR! Nå merker jeg ingenting! Så det tar jeg som et godt tegn:) Klarer ikke vente til dagen etter IKM jeg heller, så jeg tester på selve selve dagen på IKM. Morgenurin. å, jeg håper jeg er gravid selv om jeg ikke skal håpe for mye! Er kun i 1 pp, men jeg ble gravid i 1 pp sist også! Lykke til monca:) -
WorkingMom - m/jente og gutt:) Skrevet 7. september 2008 #3 Skrevet 7. september 2008 Jeg var også veldig kvalm i helgen.. kom i bølger på meg og. Fra fredag kveld, og i hele går på morgen/formiddagen. Er bedre i dag, men kjenner det ligger å "ulmer" baki der.
monca*84*j12 Skrevet 7. september 2008 Forfatter #4 Skrevet 7. september 2008 oi oi, det var mange gode syptomer... jeg har en del av de samme når man tenker over det... korsrygg har jeg sliti mye med.. men det gjør jeg til vanlig før tr uansett, men jeg syntes det er litt mer ilinger og strålinger denne gangen... Men jeg har lurt meg selv så mange mnd tidligere så jeg vet ikke helt, noen dager tenker jeg at jeg MÅ være gravid, andre dager tenker jeg bare tul tanta kjem... like trofast,,, Men som sagt tidligere er det første mnd jeg Vet jeg har truffet el.. så er jo litt mer spennende denne mnd.. hehe... Jeg tester tir fordi vi dar på jakt da, rødvin og speke pølse er obligatorisk jakt proviant... så da er det jo greit og vite... hehe
maleen Skrevet 7. september 2008 #5 Skrevet 7. september 2008 Har IKM på tirsdag (i allefall da jeg ble inseminert) har bestemt meg for å vente med å teste før fredag, har TR kommet så vet jeg at jeg må vente litt til for å spare litt penger på dette barneprosjektet.
monca*84*j12 Skrevet 7. september 2008 Forfatter #6 Skrevet 7. september 2008 hadde ikke jeg hatt rødvin i min fremtid hadde ikke jeg heller giddi og testet før helgen trur jeg.. Har du noen symptomer da maleen?
maleen Skrevet 7. september 2008 #7 Skrevet 7. september 2008 Noen symtomer har jeg hatt, men jeg har også satt eggløsningssprøyte denne gangen den har graviditetshormoner i seg så kan jo ikke si hva det er. Har vært kvalm, og har hatt utrolig kort lunte. Selvfølgelig er det også bivirkninger av sprøyta. Så vi for se.
monca*84*j12 Skrevet 7. september 2008 Forfatter #8 Skrevet 7. september 2008 så spennende, jeg håper veldig at vi er gravide alle sammen.... *krysser alt jeg har*
maleen Skrevet 7. september 2008 #9 Skrevet 7. september 2008 Tror nok jeg fpr besøk av den tanta jeg ikke har lyst til å få besøk av nå jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå