Misti Skrevet 7. september 2008 #1 Skrevet 7. september 2008 Jeg har blitt spurt om pg være assistent for en mann i rullestol, er det noen som vet hva en personlig assistent stilling går ut på?
Silje og Vaniljebollene Skrevet 7. september 2008 #2 Skrevet 7. september 2008 Du hjelper ham med det han skulle ønske. For eksempel personlig hygiene, toalett og praktiske ting i huset, handling osv.
Gjest Skrevet 7. september 2008 #3 Skrevet 7. september 2008 Det er godt mulig du blir ansatt gjennom uloba.no med han som sjef/arb.leder.
Misti Skrevet 7. september 2008 Forfatter #4 Skrevet 7. september 2008 ja jeg tror det er det. han har vaskeheljp pg klarer seg selv i huset har jeg skjøny. derfor vet jeg ikke hva det eventuelt er jeg skal gjøre-
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå