Anele&Solstråla Skrevet 5. september 2008 #1 Skrevet 5. september 2008 Leste om det nå, hvordan er det å gå på denne kuren mens man ammer? Og jeg er heller ikke overvektig, men vil gjerne ned 5-8kg...Er det da dumt å prøve denne kuren?
Gjest Skrevet 5. september 2008 #2 Skrevet 5. september 2008 Ingenting for deg som bare vil ned noen kose kg. Dette er for de som minimum skal ned 10 kg. Og slanking og amming er uansett ikke en god kombo.
melkekua™ Skrevet 5. september 2008 #3 Skrevet 5. september 2008 Den er ikke anbefalt ved graviditet eller amming. De som har mer enn 10 kg overvekt er denne kuren for.
melkekua™ Skrevet 5. september 2008 #4 Skrevet 5. september 2008 Da er det bedre at du går på lavkarbo alla Fedon Lindberg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå