Gå til innhold

Har funnet den perfekte slankekur!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skolegang!!!

 

Har 4 barn fra 8 år og ned til 2 år, i tillegg til en 14 åring som bor hos oss (mannen sin "privat"). Jobber 100% stilling, og har i høst begynt på studier i 50%. Har ikke tatt noe av meg på 2 år, men straks jeg begynte på skolen raste kiloene. Siden skolestart har jeg tatt av meg 2.5 kg. (er vel kanskje ikke skolen som tar av kiloene...men stresset=)

 

Det var dagens tips...hehe=)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hehe, tjaaa..de sier nå at stress kan få vekten til å stagnere også dersom man ønsker å gå ned så kanskje du bare har vært flink med kosten og vært i mer aktivitet. ;p

 

 

Skrevet

Problemet er bare at jeg ikke ønsker å gå ned i vekt=( Kosten blir faktisk mer usunn når man har dårlig tid, men kan egentlig ikke se at den er vesentlig forandret.

Skrevet

Prøv eksamen, unger, jobb og omgangssyken 10 dager før julaften. Det var effektiv slankekur ja;)

Skrevet

Huff og huff. Har tre eksamener før jul, så har IKKE tenkt å prøve det!!!!!!!!!

Skrevet

Det hadde jeg også i fjor, i år har jeg "kun" 1 ukes hjemmeeksamen, noe som fortoner seg omtrent som en luksuriøs ferietur i forhold.

 

Lykke til med eksamene, du høres veldig tøff ut iallefall:)!

 

 

Skrevet

Tusen takk=)

 

Går studie i Organisasjon og ledelse, så jeg bør vel kanskje få noen gode tips derifra i forhold til å organisere hverdagene våre ihvertfall=)

Skrevet

He-he, da har du vel både forvaltningsrett, offentlig politikk og samfunnsvitenskaplig metode da? (Studerer også på avdeling for samfunnsfagnå, men ikke Org og ledelse da)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...