superglad!! Skrevet 5. september 2008 #1 Skrevet 5. september 2008 Hei! Jeg er i uke 17+2 og lurer på hvordan dere andre som er ca så langt i svangerskapet har det? Jeg selv har kun en liten kul på magen som jeg ser når jeg ligger på ryggen. Tror jeg kan kjenne livmoren nesten oppe ved navlen. Ellers har jeg veldig lite symptomer på at jeg er gravid. Lurer av og til på om jeg kjenner noen spark, men usikker op om det er tarmene som jobber istedet? Hehe. Vil gjerne høre fra dere! Klem
håper-håper... Skrevet 5. september 2008 #2 Skrevet 5. september 2008 Hei! Jeg er også 17+2 i dag Har fått større mage siste uken jeg da.. men selve den harde"kulen" synes og kjennes best om morgenen når jeg ligger på ryggen. Ikke masse symptomer jeg heller. blir fort sliten bare.. var på fjellet i helgen, og måtte stoppe og ha pause hele tiden men men... lurer på om jeg kjenner noe om kveldene jeg også, men tror det er romling i tarmene..magen er forresten større og mer oppblåst på kvelden... har forliggende morkake jeg da, så kan jo hende det tar litt lengre tid før jeg merker noe. skal på ordinær ul til mandag! var på ul 14+4, hos privat spesialist, og han sa 90 prosent gutt,,,så blir spennende å se om det fremdfeles er en liten guttebass:) vært på ul? lykke til videre!!!
superglad!! Skrevet 5. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 5. september 2008 Gøy å høre fra deg! Var på privat UL i uke 11+5, da så alt veldig fint ut. Kunne ikke si noe om kjønn. Så jeg er veldig spent på dette til min ordinære UL om 1,5 uker. Så gleder jeg meg vledig til å se at alt er vel igjen. Noe bekymringer har jeg som 1.gangsfødende:). Syntes egentlig det er for lite oppfølging som førstegangs, man har jo tusen spørsmål! Har jo ikke vært hos legen siden uke 6. Lykke til videre du og!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå