Linerla Skrevet 4. september 2008 #1 Skrevet 4. september 2008 Hei, Jeg skal med fly via jobben i slutten av mnd, og er litt bekymret om dette kan øke faren for spontanabort? Er veldig redd for å fly i tillegg, så jeg er nok ekstra stressa under en flytur. Håper på mange svar..
Gutt april 09 + ? august 11 Skrevet 4. september 2008 #3 Skrevet 4. september 2008 Jeg skal ut å fly i begynnelsen av oktober med jobben, og har flere kollegaer (som selv har barn) som sier at dette kommer til å gå bra! Er 12 + 0 den dagen vi letter:)
syddihodet Skrevet 4. september 2008 #4 Skrevet 4. september 2008 Det går nok bra du jeg var ute på en 6timers flytur i uke 6 og uke 8 og det gikk veldig bra hadde pratet med JM på forhånd og hun fortalte meg at det var ingen fare rundt det, men at jeg burde passe på og bevege meg endel underveis siden det var såpass lang flytid. Lykke til
Linerla Skrevet 5. september 2008 Forfatter #5 Skrevet 5. september 2008 Tusen takk:) Får håpe det går bra:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå