lise75 Skrevet 3. september 2008 #1 Skrevet 3. september 2008 det jeg lurer på er hvor tidlig etter en fødsel kan man begynne å så smått trene igjen. det er snart 2 uker siden jeg fødte.
Mortiletbittelitenurk Skrevet 3. september 2008 #2 Skrevet 3. september 2008 Såvidt jeg vet kan du begynne å trene forsiktig så snart du føler deg klar for det. Du bør kanskje drøye ca en måned med magetrening.
Mortiletbittelitenurk Skrevet 3. september 2008 #3 Skrevet 3. september 2008 Tok et kjapt søk http://www.pasienthandboka.no/default.asp?mode=document&documentid=24804
latzz Skrevet 3. september 2008 #4 Skrevet 3. september 2008 jeg begynte med en gang. orket ikke å føle flesket overalt på kroppen. har aldri følt meg så lite attraktiv som (kanskje bortsett fra nå, haha). jeg gikk hvertfall ned de 15kg jeg gikk opp + 3 til i løpet av 2 og en halv mnd ca. gikk på diett i tillegg, mens jeg ammet det går faktisk ann!!! sett igang
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå