Twintipp og himmelblå Skrevet 2. september 2008 #1 Skrevet 2. september 2008 Sønnen min har et ganske fint bitemerke helt nærme øyet. Det er ikke gått hull på huden, men er jo tydelig bitemerke, og rødt og sårt. Når er det noe å bekymre seg for egentlig? Kun når det er gått hull på huden? Det er helt inntil øyet og over kjaken.
It's all about me Skrevet 2. september 2008 #2 Skrevet 2. september 2008 Er det ikke hull på huden er det ikke noe å bekymre seg for.
~sjiraff~ Skrevet 2. september 2008 #3 Skrevet 2. september 2008 Så lenge det ikke er gått hull så er det vel hvertfall ingen infeksjonsfare... Snuppa ble bitt i ryggen under hviling i bhg. Hun blødde, så der gikk det jo hull. Men samtidig så var det jo gjennom genseren så sånn sett ble vel infeksjonsfarn redusert. Gjorde ikke noe annet enn å følge med på bitemerket. Ikke noe hevelse eller betennelse, så da gjorde vi heller ikke noe med det. Var forsåvidt ikke noe svar på spørsmålet ditt, men kan ikke se for meg at det er så farlig?!
Twintipp og himmelblå Skrevet 2. september 2008 Forfatter #4 Skrevet 2. september 2008 Ok, godt å høre. De sa det i bhg også.. Men, du vet... ( :-o) Takk for svar.
Gjest Skrevet 2. september 2008 #5 Skrevet 2. september 2008 Hadde det gått hull i huden, myye værre enn dyre bitt, men så lenge det ikke har gått hull.Ingen fare..
Twintipp og himmelblå Skrevet 2. september 2008 Forfatter #6 Skrevet 2. september 2008 Nei, det var ikke gått hull på huden sa de i bhg.. Så de sa det ikke var noe å bekymre seg for. Men, det ser jo ikke pent ut heller.. Rødt og hovent akkurat ved bitestedet. Ja ja, godt han ikke ble bitt i øyet da, det er ca. en halv cm ifra der. Mye en skal bekymre seg for. Takk for svar.
Helene <3 Sarah Skrevet 2. september 2008 #7 Skrevet 2. september 2008 Man skal vel egentlig ha stivkrampesprøyte OM det går hull på huden... Menneskemunnen er en skitten skitten ting
Sjokoladekaka Skrevet 2. september 2008 #8 Skrevet 2. september 2008 Menneskebitt er noko av det verste som er, det. Men det må gå hol på huda for at det skal vere farlig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå