Diana,LucasogLeo Skrevet 2. september 2008 #1 Skrevet 2. september 2008 I dag var jeg på strømmen storsenter for første gang. Stort og fint senter med masse fine butikker. Eneste minuset var at jeg gikk alene:( Jeg kjenner jo ikke en sjel her i Lillestrøm, og siden sambo har begynt på jobb må jeg tusle rundt alene. Det er utrolig kjedelig må jeg si. Det var dagen klaging fra meg. Måtte bare klage litt:p
*Iselinn* Skrevet 4. september 2008 #2 Skrevet 4. september 2008 *trøsteklem til Diana* Det går seg nok til vennen! Du blir nok kjent med noen! Er det noen ung mor cafe der? sånn som det er her? Du må komme hjem på besøk vettu! KlemmN!
Gjest Zima *pergo* Skrevet 5. september 2008 #3 Skrevet 5. september 2008 I know how you feel! Har det sånn jeg og :/ Henger rundt i lillestrøm alene..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå