Gå til innhold

Høstdress og vinterdress


Anbefalte innlegg

Skrevet

I år venter vi med å kjøpe vinterdressen. Jeg tror at høstdressen holder lenge i år og at med ulldress under så kan vi utsette kjøp av vinterdressen lenge til minstemann.

 

Kjøper dere vinterdressen i september?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

her fikk sønnen vinterdress på bursdagen sin.. Og det er noen mnd siden kan jeg si.. :o)

Skrevet

Her bruker vi høstdress året rundt. På kalde dager har han ull og fleece dress under høstdressen men som regel holder det med vanlige klær eller en fleccedress under. Vi bor i Stavanger.

Skrevet

Jeg skal prøve storesøster sin vinterdress fra i fjor snart og hvis den virker litt liten kjøper jeg ny nå snart.

Lillebror har fått fjøsdressen og jeg venter på forsinket reima dresser til bhg.

Jeg kjøper nesten med en gang de kommer ut i frykt for å ikke få tak i utover vinteren. Nå kan de evnt. bestille inn mer hvis jeg vil ha en farge eller str. som ikke er i butikken. Jeg vil helst sikre meg.

 

Jeg fikk bare tak i 1 vårdress til hver av dem pga at jeg ventet så tar ikke den sjansen igjen..

 

Skrevet

høstdress, vinterdress, vårdress???

Jeg bruker kun en dress og det er bobledress...hehe:)

 

---og de ble kjøpt inn i våres, på salg...

 

Hva er forskjell???

Skrevet

Jeg har noen vår/høst dresser fra Helly Hansen ligganes, dvs jeg har str 104, 110 ( riktig str nå) og 116. Når Obs åpnet på nytt sted her i byn var dressen på åpnings salg til 149 kr. Så da kjøpte jeg like godt noen.

 

Ellers så har vi to fora dresser, en super billig fra Ica maxi og en litt mer ordentlig ( i år er det Troll). Så vi har skifte tøy....

 

 

Skrevet

Vi har i år en HH-dress med avtagbart for. Hun bruker ikke den enda. Det fine med for er at de ikke trenger å ha så mye under, og blir mer bevegelige. Det høres praktisk ut med masse under en tynn dress, men kan gjøre de aller minste litt mindre bevegelige.

 

HH- dressen kjøpte jeg på salg i fjor vinter. Fjorårets modell, men det får da være grenser for hvor forfengelig man skal være. :))) Den er i en farge snuppa kan akseptere, så da er vi fornøyde.

Skrevet

Kjøpte de litt store i fjor, og gevinsten for det er at de passer i år også :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...