Anonym bruker Skrevet 31. august 2008 #1 Skrevet 31. august 2008 Og bruke babysafe pose på barnet om natten? Ser jo att noen her inne syns man hindrer en form for frihetsberøvelse. Babyen min sparker bare av seg dyna om natta, og hindrer oss i å ha åpent vindue.
Anonym bruker Skrevet 31. august 2008 #2 Skrevet 31. august 2008 Babysafe er noe helt annet enn fotlenke hvertfall.
Anonym bruker Skrevet 31. august 2008 #3 Skrevet 31. august 2008 Jenta mi roer seg ned med en gang i babysafen, så for oss er den viduderlig. den gir jo også litt varme hvis hun skulle sparke av seg dynen. Hadde jeg sett at hun mistrivdes i den hadde jeg kuttet den ut. Tror vi alle finner metoder som passer best for oss.
Anonym bruker Skrevet 31. august 2008 #4 Skrevet 31. august 2008 Fotlenke er jo helt sykt. Men har aldri syntes en sånn pose var noe ille, er jo greit og vite att hun holder seg varm og god om natta.
Anonym bruker Skrevet 31. august 2008 #5 Skrevet 31. august 2008 Om det er på grunn av at hun sparker av seg dynen trenger du jo ikke feste henne fast til sengen. Jeg ville aldri festet ungen fast til senga.
Gjest Skrevet 31. august 2008 #6 Skrevet 31. august 2008 Jeg snakker om typen du binder fast i madrassen. Det synes jeg ikke noe om. Å bruke en sånn sovepose i og for seg er sikkert helt greit. Ungen kan jo fremdeles bevege seg ganske greit.
Anonym bruker Skrevet 31. august 2008 #7 Skrevet 31. august 2008 Jeg fester vel ikke babyen i senga! Posen har hun på seg, men den er jo ikke festet på noen måte. Hun kan sparke og bevege seg, men ikke sparke av seg posen. HI
Anonym bruker Skrevet 31. august 2008 #9 Skrevet 31. august 2008 jeg hadde aldri brukt noe som helst i senga for barna mine..min sønn på 2 år sparker av seg dyna 10 ganger om natt men jeg står opp jeg...det er det å være forelder..å velge å være forelder.Ingen sa at å ha unger er lett. Vi har blitt sånn idag at vi trenger all mulig hjelpemiddel for å oppdra unga våres...glad jeg ikke er sånn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå