Gjest Skrevet 31. august 2008 #1 Skrevet 31. august 2008 Titanic har alltid vært og kommer alltid til å være favorittfilmen min! Fant ut idag at jeg ville se den, for det var så lenge siden. Dååårlig idè. Sippet fra begynnelse til slutt, og gubben ble så irritert på meg at han reiste på fisketur Hjelper heller ikke at jeg er kvalm, og vil helst bare ligge. Med en gang jeg reiser meg må jeg rope på elgen. Jaja, det er igrunenn greit så lenge frøet ikke detter ut, og holder seg der til April:)
Kristinanutten Skrevet 31. august 2008 #2 Skrevet 31. august 2008 Bare det ikke er fisketur alla Brokeback Mountain, er det vel greit :-)
*Trollmor* fikk en gutt <3 Skrevet 31. august 2008 #3 Skrevet 31. august 2008 Å jeg skal også bli mamma i april gleder meg har to gutter fra før av en på 5 og en på 2. jeg er også skikkelig dårlig og roper også på elgen hele tiden. Det er grusomt. jaja.. var ikke sånn med de to andre.. kanskje det kommer en liten jente her nå da
guttemams 04*05*09 Skrevet 1. september 2008 #4 Skrevet 1. september 2008 He he, husker da eg var helt på slutten med nr 2, at eg reiste rundt i hver eneste butikk for å finne Titanic-filmen for den SKULLE eg se!!! Fant den, og koste meg verre, med tårer i fleng, har den ennå og må nok sette den på en kveld:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå