Gå til innhold

hei igjen alle sammen. leenge siden jeg har vært innom her, men


Anbefalte innlegg

Skrevet

nå har jeg hatt meg en oppdatering her altså :) jeg er 4 måneder på vei og antar jeg har en liten guttebebi i magen :) magen stoor allerede..vært på 3 ul og sist gang så det ganske sikkert ut som en gutt ja :) så nå har jeg endelig kunnet handle inn litt bebiklær. betydde mye for meg å få de første små plaggene. er det slik at de fleste får gutt ved inseminasjon? synes jeg har lest det en plass..

vil bare ønske alle dere andrfe her inne lykke til, og ønsker virkelig at ALLE her får babydrømmen oppfylt!!!! hele prosessen er en spennende tid :) Nå skal jeg på sykehuset å besøke venninna mi. hu fikk en bebi på fredag :)

 

klem fra meg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Koselig å høre fra deg.

Når har du termin?

Jeg har termin 1. februar og skal på første UL i morgen.

 

Lykke lykke til, kos deg med svangerskapet.

Klemmer

Skrevet

Så fint at alt er bra med deg og babyen :o)

 

Jeg skal på UL for 2. gang i morgen, og gleder meg veldig til å se nurket.

 

Lykke til videre med magen!

Skrevet

takk :) lykke til til dere også! det er ganske spesiell tid. koselig å forberede seg.. jeg har vært på 3 ul og skal igjen om 4 uker. pluss noen til. skal faktisk på 3D også :) synes det er så koselig og uvirkelig å se dette lille babynurket som faktisk lever inni magen min..

Skrevet

godt å høre alt er bra med deg, herregud tiden går så fort, 4 mnd allerede !! lykke til videre :-)

Skrevet

Så godt at alt står bra til!

Vi er ganske like, er i 20 uke og har termin 27.01.09. Skal på ultralyd imorra og er spent på om legen ser det samme som i uke 12. Da mente han at det var en gutt. Men klarer ikke slå meg helt til ro med det siden det var så tidlig.

Har ikke handlet noe ennå, tør liksom ikke. Men gleder meg til å sette igang. Kanskje imorra... ;-)

 

Lykke til videre til deg og alle andre her inne!!!

Skrevet

Hei du,

La inn en melding til deg for lenge siden da du skrev at du var gravid, så det er godt å høre lyd fra deg at alt er bra :-)

 

Jeg ble også gravid på 3. forsøk, men aborterte når jeg var 12 uker :-( så det var ikke så kult. Nå er jeg i tenkeboksen i forhold til evnt nytt forsøk, må kjenne etter om jeg tåler påkjenningen med evnt å ikke lykkes igjen for eksempel. Jeg har jo alt en flott jente.

 

Uansett, veldig godt å se at alt er bra med deg! Lykke til!!!

 

Skrevet

du må si til meg hva de så på ul idag? det er så spennede ikke sant? men er det slik at de fleste får gutt ved inseminasjon? virker sånn, og har hørt det. men si fra om de så hva det var idag da AM37.

og hei vivre :) ja det er lenge siden jeg har vært her inne. så leit å høre at du mistet. Uff, men tror du du dra en gang til da? som du sier så har du jo din flotte jente fra før. hu virket som ei skikkelig godjente!! men om du mistet en gang så kan det jo godt gå nå allikevel? men det er som du sier en prosess som kan være tung nå det går galt.. du får føle litt på det. si fra hva du bestemmer deg for da :)

lykke til til dere andre også. Fortell fortell hva de så på ul da :)

Skrevet

Joda, det er 100% sikkert en gutt. Har fått med bilde som bevis. ;-)

Han følger vekstkurven nøyaktig og fikk ingen endring ift. størrelse og termin.

Idag har jeg tilogmed vært å handlet 2 bodyer og bukser. Kommende mormor, som også var med på ultralyden shoppet også litt. Ble nesten litt rørt i butikken da jeg stod der med knøtteplaggene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...