lillesøster skal bli storesøster Skrevet 31. august 2008 #1 Skrevet 31. august 2008 Hvor vanlig er det å ha godterposer som alle får hver sin? Vi skal feire guttens 8 års dag på tirsdag, og jeg lurer på dette. Tenker også litt at det er jo ganske bortkasta om 1/3 av barna ikke liker mye av det vi evt har i posene. Det er kanskje bedre å ha godter på bordene som hvert barn kan forskyne seg av hvis de vil ha. Seigmenn, nonstop, potetskruer, paprikabamser, gullfisk ol?
~~DoraDora~~ Skrevet 31. august 2008 #2 Skrevet 31. august 2008 Godteriskål på bordet er smart, for da kan de ta det de liker. Tror det er det samma for ungene...bare de får snop :DDDD
Mille** Skrevet 31. august 2008 #3 Skrevet 31. august 2008 Vi pleier å ha godis på bordet, masse smågodt og potetskruer. Alltid populært. ) Vi feirer forresten også bursdag her på tirsdag, snuppa blir 3 år. )
blond Skrevet 31. august 2008 #4 Skrevet 31. august 2008 Vi skal også ha godteri i skåler. Ulempen er at det er uhygienisk. Fordelen er at det er enkelt og at alle finner noe de liker. Det er også enkelt å fylle på hvis det mot formodning skulle bli tomt i skålene. Jeg synes det er viktig å ha oppskåret frukt i skåler også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå