Gå til innhold

Dere erfarne tempere kan dere se hit litt


Anbefalte innlegg

Skrevet

Denne gangen har ikke tempen min falt når jeg fikk mensen. Jeg bruker å ha en temp før EL på ca 36,4-36,5 og etter EL ligger den på 36,7-36,9. Forrige søndag fikk jeg mensen og tempen holdt seg på 35,8 og det har den gjort siden utenom et tempfall på torsdag som var ned på 35,1. Jeg tenker at hormonene mine er blitt veldig i ulage jeg da. Har dere opplevd dette eller?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har ikke opplevd det før. Har du tatt en test?

Det kan jo hende at du er gravid selv om du fikk mensen:)

Hvis du ikke er gravid, så kan det virke som progesteronet bare har fortsatt å holde seg høyt, selv om du fikk mensen.

Håper noen andre har et bedre svar!:)

Skrevet

Nei jeg har ikke tatt test. Du skjønner jeg har måttet skjerpe meg når det gjelder testing. Blir fryktelig dyrt å holde på å teste hver mnd også er mensen der. Men jeg innser jo det at jeg kanskje har en grunn til det nå om tempen fortsatt holder seg høy. Den forklaringen med progesteronen som har holdt seg høy har jeg også tenkt på. Jeg klarer bare ikke å tro at jeg av alle skal være en av de få som får mensen når de er gravide. Derfor er det nok en annen forklaring:-)

Skrevet

Kjenner til det med testingen, jeg har brukt alt for mye penger på det! Men denne gangen har du nok all grunn til å teste ja. Krysser alt jeg har for at du er en av de som får mensen når de er gravide! Masse lykke til!:)

Skrevet

Jeg mente 36,8 og 36,1 altså

Skrevet

Jeg har ikke troen på det, men jeg venter til neste lørdag. Har tempen holdt seg høyt så lenge så tester jeg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...