anni ke n - med ny baby Skrevet 31. august 2008 #1 Skrevet 31. august 2008 Trenger litt tips for aa faa dagen til aa gaa... Er 1 dag paa overtid i dag, og saa lei av aa vente...
elin og gutta;) Skrevet 31. august 2008 #2 Skrevet 31. august 2008 traske litt på økofestival og besøke en åpen gård med sønnen vår:)
KaWi Skrevet 31. august 2008 #3 Skrevet 31. august 2008 Planen er å fortsatt rydde på plass ting i huset som vi flyttet inn i for ikke så lenge siden. Og håper at jeg blir ferdig med rommet til babyen snart.... Føler at det må på plass nå!! =D
Mama B Skrevet 31. august 2008 #4 Skrevet 31. august 2008 Jeg skal sy ferdig krabbeteppet-Noe som anbefales- kjempegøy!!! Og jeg er ingen syerske altså! Så har jeg planer om å gå en liten tur(sol i Trondheim i dag! :-) Også må jeg prøve å få ryddet i babyklærne som ligger ferdigvasket i en tøypose her.. Ja- og kanskje pakke fødebaggen! :-) Ha en nydelig dag alle sammen!
82glad Skrevet 31. august 2008 #5 Skrevet 31. august 2008 Jeg holder på med montering av et heklet teppe. Er veldig usikker på hvor fint det blir, men artig å prøve selv også. Helt enig i at det er fint i her i Trondheim idag, rett og slett KNALLFINT!!! Skulle ønske jeg kunne gått meg en lang tur, føler meg så redusert med bekkenløsninga Når har du termin Mama B?
Mama B Skrevet 31. august 2008 #6 Skrevet 31. august 2008 Termin 2. oktober, men vet aldri om det kanskje blir litt før pga seteleie..:-) Du da?
husmus &2 Skrevet 31. august 2008 #7 Skrevet 31. august 2008 Her blir det kake og kaffe gitt, vi har bryllupsdag i dag, men vi kommer ikke til å feire noe særlig mer enn det gitt.
82glad Skrevet 31. august 2008 #8 Skrevet 31. august 2008 Termin 1 oktober:) kanskje vi møtes på føden da, jeg skal i allfall på St.Olavs..
sonnenschein Skrevet 31. august 2008 #9 Skrevet 31. august 2008 Bake boller med sønnen min og så en tur ut og gå.....
babyfrøken *mamma* Skrevet 31. august 2008 #10 Skrevet 31. august 2008 Ut i det omtalte finværet i Trondheim (",) Tar med hunden min og besøker hesten min idag (",)
babyfrøken *mamma* Skrevet 31. august 2008 #11 Skrevet 31. august 2008 - men du spurte vel egentlig om tips til å få dagen din til å gå når jeg tenker meg om, hehe, og der kom vel min dagsaktivitet til kort ;o) Hva med å skrive julegaveliste? Hvem du skal gi til og idèutkast til hva du skal finne på til den enkelte? (jeg er fan av lister *ler*) Eller lese en bok, om du er glad i det? Sett deg og se på gamle bilder, det er en greie en altfor sjelden tar seg tid til her i gården, men det er veldig morsomt når en først husker på det (",) Ha en super dag uansett!
nille_1 Skrevet 31. august 2008 #12 Skrevet 31. august 2008 jeg skal være hjemme...kanskje gå en tur, men her i Finnmark er det ikke sol men overskya, regn og vind. Pappaen har allerede tatt permisjon så han holder på å vaske kjøkkenskap, og benker.. Så skal vi lage middag sener. spagetti m kjøttdeig.. klare ikke gøre så mye , det er tungt nu like før termin så blir god del data på meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå