Konsulent surrehue+3 med tut Skrevet 31. august 2008 #1 Skrevet 31. august 2008 Og det er helt ok! Sambo har vært mer eller mindre fraværende de siste månedene, aldri hjemme, slutt på hjelp i huset, slutt på sex. Han har ikke gjort noe for å redde dette, og sakte men sikkert har jeg mistet mye av følelsene mine for han, pga måten han har oppført seg på. Tok en samtale, og han har ikke følelser for meg han heller(det forklarer oppførselen hans) så da er det jo ikke vits å bo sammen mer. Guttene på 2 og 3 år sto opp imorgest, og da forklarte jeg de at pappa ikke skal bo her lengre, og at han bor hos farmor og farfar nå.
Gjest Gul stjerne Skrevet 31. august 2008 #2 Skrevet 31. august 2008 Oj da. Kan ikke annet enn å ønske deg lykke til!
Veslaa Skrevet 31. august 2008 #3 Skrevet 31. august 2008 Lykke til. Håper barna takler dette like godt som deg!
Vålerenga12 m/ 3 små Skrevet 31. august 2008 #4 Skrevet 31. august 2008 Da vil jeg si lykke til Dette går bra vettu ) Klem fra
Mamman til AM&JS Skrevet 31. august 2008 #5 Skrevet 31. august 2008 Lykke til!!:/ Ikke så mye mer si føler jeg..
Regnbuens barn™ . Skrevet 31. august 2008 #7 Skrevet 31. august 2008 Lykke til! Noen ganger er det kanskje bedre alene enn å forvente at den andre parten skal stille opp, men unnlater å gjøre det! Fint at du takler det så bra!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå