Sessa ruger igjen... Skrevet 30. august 2008 #1 Skrevet 30. august 2008 så vil jeg bare si i fra om at det er tilbud på karbonadedeig mandag til onsdag i uka som kommer på ica maxi! 39,90 for 400g. Vi bruker en del karbonadedeig (er ikke så god på dette med hva som er sunt og ikke, men har fått med meg at dette i hvert fall er bedre enn mye annet) og jeg leter alltid etter gode tilbud på det. Når jeg finner tilbud fyller jeg opp fryseren! hehe
Sessa ruger igjen... Skrevet 30. august 2008 Forfatter #2 Skrevet 30. august 2008 Også har de 5 strømpebukser for 99,- (ikke det at det har så mye med sunn mat å gjøre, men...)
Bortskjemte Prinsesse Skrevet 30. august 2008 #3 Skrevet 30. august 2008 sessa! tenkte på deg igår, når eg koste meg med friends. går bra?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå