Anonym bruker Skrevet 30. august 2008 #1 Skrevet 30. august 2008 *få ut litt frustasjon!* Idag har jobben til mannen et opplegg, der alle var invitert, med følge. Han ville ikke ha meg med av en eller annen merkelig grunn. (de 2andre han skulle gå med, skulle heller ikke ha med sine,) Og jeg ble hjemme. Vi hadde jo ordnet barnevakt og alt. Ikke at det er så vanskelig, siden min far og stemor forguder de.. Uansett, først får jeg vite at de andre har med følge.. Da kunne jo jeg og vært med.. Og for det andre så sender han mms mld med bilde av hvor gøy de har det. Jada.. kjempegøy.. Og her sitter jeg alene på en lørdagskveld og kjeder meg.. Vil jo selvsagt at han skal ha det bra og gøy.. men er det virkelig nødvendig og sende mms bilder bare for og gni det inn?! Drittfyr. argh..
Anonym bruker Skrevet 30. august 2008 #2 Skrevet 30. august 2008 seriøst? hvilken mann er det du har? vil ikke ha deg med - han virker jo ikke helt slik han skal være..unnskyld språket! sjemmes han av deg eller hva er det? At du i det hele tatt godtok sitte hjemme!!!!
Anonym bruker Skrevet 30. august 2008 #3 Skrevet 30. august 2008 Ja, du har jammen vært heldig med mannevalget, gitt :-/ Nei, det hadde jeg aldri akseptert, da skulle jeg hatt en jøvlig god grunn iallefall!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå