venter barn nr. 3 (har født) Skrevet 30. august 2008 #1 Skrevet 30. august 2008 Hei, jeg bestilte sånn Hjertemonitor som man kan bruke og høre hjertelyden til babyen hjemme. Kan visst ta opp lydene og legge de inn på PC`n for å dele med andre eller bare spare på den også? Er det noen andre her inne som har prøvd den før?? Har jeg kastet bort 500kr. liksom?? Hørtes jo litt spennende ut, og jeg synes det var greit hvis jeg kan berolige meg selv ved å finne hjertelyden selv her hjemme i steden for å måtte gå til lege hver gang jeg føler meg usikker på om noe er galt.
Sun_Shine_ Skrevet 30. august 2008 #2 Skrevet 30. august 2008 Jeg har kjøpt meg Angelsound dette svangerskapet, og er veldig fornøyd med den. Hørte hjertelyden for første gang i uke 11. Har ikke prøvd å ta opp lydene på PCen enda, men skal prøve det senere i svangerskapet.
Såpeboble - 26.04.2011 Skrevet 30. august 2008 #3 Skrevet 30. august 2008 Jeg har også sånn, og synes definitivt ikke det er bortkastede penger! Den er heller gull verdt Jeg hørte hjertelyden fra uke 9+4. Man kan også spille det inn på PC, ja, slik at andre får høre Den er verdt pengene sine
Mone snart3barnsmor Skrevet 30. august 2008 #4 Skrevet 30. august 2008 jeg og vil ha sånn, hvor kjøper jeg det..??? pris???
venter barn nr. 3 (har født) Skrevet 30. august 2008 Forfatter #5 Skrevet 30. august 2008 Jeg bestilte min på finn.no. Er ei dame i Bergen som selger. 499kr kostet den og det var med porto.
erotica80 *3boys1girl Skrevet 31. august 2008 #6 Skrevet 31. august 2008 Jeg har hatt min gjennom 3 svangerskap.var på tidlig ul nå fordi jeg ikke hadde hørt hjertet på en uke og legen heller ikke fant det.men på ul var alt bra,men fikk beskjed om at en ikke bør ha slike hjertemonitorer hjemme.fordi en kan bli så redd og usikker som nettopp jeg ble. og at det kan forstyrre fosteret og hjerterytmen.men,jeg mener å ha lest at angelsound ikke er så "skadelig" som de andre sortene på markedet.men,uansett bør det ikke brukes ofte da:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå