Anonym bruker Skrevet 29. august 2008 #1 Skrevet 29. august 2008 må jeg kjøpe en annen type eller funker d som følger med vogna?
Ksenia & Anjem Skrevet 30. august 2008 #2 Skrevet 30. august 2008 Det er jo ofte slik at når regntrekket er gennomsiktig, blir det fort stivt og "ekkelt" men det er ikke rart, fordi det er jo laget av plast. Jeg foretrekker den gjennomsiktige fremfor sånn nylonstoff jeg altså. Synes det blir så fort slapt. Så min mening er at det regntrekket til Easywalker er veldig fine
nr.4 i oktober Skrevet 30. august 2008 #3 Skrevet 30. august 2008 Den i gjennomsiktig plast til EW-vognen er faktisk helt ok, jeg hadde ikke noen negative erfaringer med det. Synes ikke det var så stivt jeg,
Anonym bruker Skrevet 30. august 2008 #4 Skrevet 30. august 2008 Regntrekket til EW er stivt synes jeg, men det fungerer jo fint til sitt bruk - barne likte jo veldig godt å kunne kikkes seg rundt når det regner også da(plast) <<<< Kjøpt GT safari vogn nå, det regtrekket også er av plast og gjennomsiktig - men helt mykt og tar lite plass - et mye bedre trekk synes jeg da - Mulig det også kan passe?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå