Mrs.HvorErNøkleneMine? Skrevet 29. august 2008 #2 Skrevet 29. august 2008 I morgen kveld skal jeg ut å lyse etter krabber, gleder meg masse til det:) Og på søndag skal jeg på graven til bestefar, da er det ett år siden han døde..
BergensBerta*gullgutt* Skrevet 29. august 2008 #3 Skrevet 29. august 2008 i helgen skal jeg ut med jentene! første gang ut uten phillip;) uff skal faktisk på dildoparty, noe som kan bli usannsynlig moro.. ingen alkohol og bare for at pappan skal ha litt tid for seg selv og jr..
Anonym bruker Skrevet 29. august 2008 #5 Skrevet 29. august 2008 skal være hjemme med jentene hele helg.kansje gå noen turer også.mannen skal jobbe hele helga i strekk.ensomt når jentene har lagt seg da om kvelden og selfølgelig om natta:( men men,vi har jo virkelig bruk for pengene så
OsloMor Skrevet 29. august 2008 #6 Skrevet 29. august 2008 Spise fajitas i kveld, jobbe i morgen (ganske boring, men MÅ jo ha litt inntekt også) også ha familiekos på kvelden, søndag lese pensum og annet skolearbeid i tillegg til at Svigers kommer på kake i anledning Lillesøs. sin 2-årsdag:-0!
Anonym bruker Skrevet 29. august 2008 #8 Skrevet 29. august 2008 Mannen min er på kurs hele helgen, så skal slappe av i fred og ro! Skal på shopping med en venninne i morgen, så i bursdag på kvelden og husarbeid på søndag, pluss pakke, reiser på ferie på tirsdag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå