edvina har fått en gutt Skrevet 29. august 2008 #1 Skrevet 29. august 2008 Römer britax Baby Safe Plus isofix er på salg til 2495 kr med base på Reflex. Er dette super billig eller får en det så billig ofte. Jeg har ikke termin før januar, men vil selvsagt kjøpe om dette lønner seg.
Gjest Skrevet 29. august 2008 #2 Skrevet 29. august 2008 jeg syns ikke det var så billig.. maxi cosi med isofix base koster vanlig pris 2600 kroner her... Og den har vært testvinner lenge.. Den var ikke med i testen der römer vant..
Miss Dynamite Skrevet 29. august 2008 #3 Skrevet 29. august 2008 jeg kjøpte britax stolen på salg ( uten base ) på barnas hus for 1 mnd ca eller no... fikk den for 800!!! satt ned 1000 =) men med base, aner jeg ikke om salget er bra eller ikke
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå