miss 80 høygravid-ks 23.1.09 Skrevet 28. august 2008 #1 Skrevet 28. august 2008 Hei! Når magen er hard, og jeg trykker på den, føler jeg det er så ømt. Noen andre som føler dette eller er det bare meg? er forresten 18 uker i morgen:)
kaffeglad Skrevet 29. august 2008 #2 Skrevet 29. august 2008 Hei, Jeg har det på samme måten, men har tenkt at det er fordi jeg har masse luft i systemet og at fordøyelsen går tregt osv. Er stort sett øm om kvelden, eller utpå dagen. Jeg har ikke bekymret meg så mye for det. Var på UL i går og alt så bra ut, så jeg satser på at det ikke er farlig. Men sjekk det med legen din hvis du er bekymret - bedre med en tur ekstra til legen enn en for lite!
birrisj05.02.09 Skrevet 30. august 2008 #3 Skrevet 30. august 2008 Samme her, og det er nok helt normalt, for er tross alt MYE som skjer der inne..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå