Gå til innhold

jakten på kjolen


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg skal gifte meg i juni 09. når er det da på tide og bestille time til kjoleprøving ?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det kan du jo gjøre når som helst nå;o) Men husk på at noen kjoler kan ha opptil 6 mnd bestillingstid, så være ute i god nok tid i tilfelle;o)

Skrevet

Du bør nok begynne å tenke på det nå ja. Hvis jeg skulle bestilt kjolen min som jeg prøvde i salong kunne det tatt 8-9 mnd fikk jeg beskjed om. Altså, ingen tid å miste! Jeg fikk gudskjelov tak i den brukt på finn.no.

Skrevet

Jeg skal gifte meg i juli 09, og har begynte å kikke etter drømmekjolen. Skal på prøvetime i oktober når vi er på ferie hos mamma.. Gleder meg! Kjekt å ha god tid på seg da:)

Skrevet

Oisann... så tidlig ute dere er. Jeg var og prøvde kjole 21. juni og kjøpte den 28. juni, skal gifte meg nå i oktober... men kanskje jeg var heldig at jeg fant en nydelig kjole på den salongen jeg var på. Tror det er greit å ikke lete så alt for lenge også, så ender man opp med 10 kjoler som er nydelige og klarer ikke å bestemme seg. Eller man tør aldri bestemme seg for det kan jo hende at den neste butikken har en kjole som er ENDA finere!! ;)

Skrevet

Ja, var litt sånn jeg hadde det - prøvde for mye rett og slett...klarte ikke bestemme meg - men så fant jeg en av favorittene på finn til halv pris - så da var valget enkelt:o) Er vel også sånn at de som har en strl som enten er mindre eller større enn "gjennomsnittet" (de strl de stort sett har i brudesalongene) bør være tidligere ute, da de sikkert må bestille inn kjolen i rett strl. Jeg fant vel egentlig bare en kjole i min strl....alle andre svømte jeg i;o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...