Gå til innhold

Er dette veldig rare tanker?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har blitt singel for ikke så lenge siden.... neste helg har jeg barnefri. Har så lyst til å gå ut og finne meg noen å litt gøy med! trenger ikke ha sex, heller ikke den rette for resten av livet, men ett eller annet... er det sært? eller er det naturlig at man tenker litt sånn når man blir alene?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

 

Go for it.

 

Jeg hadde det akkurat på samme måte. Jeg stasjet meg opp den første helgen jeg hadde barnefri, fikset meg skikkelig. Barberte meg nedentil og alle andre plasser en skal barebere seg, slik at jeg følte meg skikkelig fresh. Så gikk jeg ut og drakk med gode venner, og venners venner. Var i storform, og fikset selvtillitten med en god vin. Smilte og koste meg!! Sjarmerte gutter i senk..

 

Jammen møtte jeg ikke faren til barnet i magen min også den kvelden, gett. ;)

 

Det er fremdeles den beste kvelden i mitt liv!! Angrer ikke at jeg gikk ut med skitne tanker.. Det virket!

Skrevet

Hehe, høres bra ut! Da får jeg prøve å kopiere kvelden din ;)

Skrevet

 

Høres bra ut. Jeg ønsker deg LYKKE TIL!! Kos sokkene av deg, bokstavelig talt.. Hehe.. :)

 

Jeg skulle gjerne levd den kvelden om igjen og om igjen :D

Skrevet

Nei kom deg ut på byen! Har selv vært i din situasjon, og det var så gøy å flørte og få litt oppmerksomhet uten at det nødvendigvis skal bli noe mer

Skrevet

Det er det jeg tenker også! :) også ligger det kanskje en bitteliten tanke bak om å glemme eksen... kan jo aldri glemme ham, men kan være ok om det fins noen andre i verden som syns jeg er attraktiv!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...