Gå til innhold

Cb digital-ha ha-


Anbefalte innlegg

Skrevet

Så skulle jeg teste igjen i dag( har ikm på lørdag som kommer)...raste ned på apoteket og kjøpte en clear blue digital og der sto det IKKE GRAVID... så skuffa desperat og nyskjerrig rev jeg opp hele testen for å se hvordan denne greia virka.

Og inni testen, jo der var det en helt vanlig strips med en klar blå strek og en svak strek !!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Haha! Oisann... Kanskje du skal kjøpe ny test nå da? :)

Skrevet

Det er en grunn for at det hete CB digital. Man skal ikke bry seg om strekene som er inni testen. Resultatet kommer opp i displayet.

Skrevet

Tror det er derfor det står at vi ikke skal rive fra hverandre testene, men forstår frustrasjonen... Håper testen tok feil!!!!

Skrevet

Gjett om jeg skal:-) og den skal ikke vere digital ihvertfall.

digitaljuks synes jeg-he he.

Skrevet

hehe gjorde akkurat det samme som deg jeg :-)

Ble jo så forferdelig nysgjerrig på hva som var inni, og ble sååå skuffa når det jo var en helt vanlig liten strips jo hehe

 

Men var det en svak strek sa du? kanskje du må teste igjen om ikke så lenge??

 

Lykke til!!!

Skrevet

Håper du er gravid allikevel!! Om ikke tante Rød dukker opp på lørdag, så ta en ny test da! OG vær så snill, oppdater oss litt. Gøy om testen skulle ha tatt feil :-)

 

Lykke til!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...