KoneTilMannenMin Skrevet 28. august 2008 #1 Skrevet 28. august 2008 gutten min tåler ikke melk, fant en nestle grøt utan melk fra 8mnd... er så driiiit lei den sinlac driten
Gjest Skrevet 28. august 2008 #2 Skrevet 28. august 2008 Ja. Det står på Nestlepakkene at alderen er angivende og at en kan gå opp i en større klasse når barnet er klart for det. Vi startet vell med 8mnd grøt på den alderen der. Hun fikk grøt fra hun var 4mnd. Er litt mer usikker på å gi henne 12mnd+ nå som hun ikke er det enda. Er litt usikker på om de kan inneholde stoffer som ikke er anbefalt før de fyller 1år. De som er beregnet på de under 1år er trygge. (Etter det jeg har hørt og lest hvertfall!)
KoneTilMannenMin Skrevet 28. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 28. august 2008 oja det hørdes ju klok ut ja.. tusen takk ska du ha reddet dagen våres du!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå