Gå til innhold

Jeg er så sinnsykt innbilt gravid


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg holder på å dø på meg her. Jeg er så vanvittig innbilt gravid og jeg som bare er i 1 pp og ikke har EL før til helgen =D blir gal av dette. Sterke symptomer på graviditet, fantomspark og sikkert pressrier snart også. ;-)

 

Psyken er en rar ting. Jeg prøver å fokusere på hjem og jobb, men stadig vekk tenker jeg på at vi prøver å lage barn.

 

Finnes det noe middel mot overfokusering? ...hehe

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tror kanskje at det beste middelet mot overfokusering er å kutte ut bli gravid i hvert fall...Jeg er med deg på fantomspark før el.. Det er ganske vanvittig:) Innbilte pressrier har jeg heldigvis ikke hatt ennå.. De er ganske vonde nemlig!!

Skrevet

Kjenner meg igjen det gitt. 1 pp begynner om ca 2 uker når jeg er tom for minipiller, alikevel, etter EL har jeg fått ømme bryster og stikking i magen. Og klarer ikke å holde meg helt unna her og BiM. Bor egentlig på DiB.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...