Gå til innhold

Æsj.. Hva kan det ha vært?? Litt ekkelt..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fikk en blødning tidlig på p pillebrettet denne mnd. Den har nå vart en hel uke. Trodde det var mellomblødning, men nå lurer jeg på om det faktisk er mensen. Har bare fortsatt på pillene.. Hehe håper ikke mensen dukker opp i den pillefrie uken også..=S

 

Men i dag til morgenen når jeg tok ut tampongen, så kom det en stor klump ut. Den var flat, og hudfarget på den ene siden, som nesten var like stor som en femmer. Så gikk den ut i en spiss, som var rød.. Hele klumpen var hard.. Med litt blod/blodtråder rundt..

 

Jeg har tidligere opplevd at det kan komme en klump med masse blod (koagulert blod), men har aldri opplevd dette før.. =/

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Antakelig har du spontanabortert. Du beskriver det samme som jeg opplevde da jeg hadde en spntanabort i uke 7. 8Vet ikke hvor gammelt embryoet var da).

 

Jeg hadde vært på ultralyd før det skjedde, men da så de bare antydningen til et embryo. etter spontanaborten så de et åpent sår på livmorveggen, der hvor embryoet hadde vært festet.

 

Jeg ble også gravid mens jeg gikk på pillen, så det kan være mulig du har opplevd det samme som meg.

Skrevet

Trenger ikke å være spontanabort! Jeg har opplevd dette 2 ganger de siste mnd. Skjønner ikke hva det er. Har veldige menssmerter, men er 110% sikker på at jeg ikke har vært gravid(ikke hatt sex)..

Skrevet

Sånn som beskrevet hat jeg også hatt, opptil flere ganger. Kommer liksom ut "hudfille" med blod og noe som ligner årer. Spurt her inne flere ganger, om noen vet hva det kan være, men uten hell...

 

Lurer veldig! Veldig sikker på at det ikke er en spontan abort...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...