du og jeg og vi to Skrevet 26. august 2008 #1 Skrevet 26. august 2008 Jeg skal i utdrikningslag, og har blitt bedt om å komme opp med gode idéer - og må bare innrømme at oppfinnsomheten ikke rekker lengre enn til nattavvenningen vi er inne i;) Noen som har gode forslag de vil dele? Det blir ingen offentlig utdritning, men vi tenkte det kunne være morsomt med noen utfordringer på hytta sammen med jentene.
du og jeg og vi to Skrevet 27. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 27. august 2008 Takk for tips! Andre?
Sivalur Skrevet 27. august 2008 #4 Skrevet 27. august 2008 Vet ikke helt hva slags utfordringer du er ute etter? Skal dere bare være på hytten? Eller skal dere gjøre noe sammen - som f.eks. spille curling, ta en magedanstime, spille paintball, gå på megazone, kjøre go-kart?? Ellers har dere sikkert allerede planlagt den obligatoriske 'pakkeleken' hvor alle gjestene har med en liten ting som bruden må gjette hvem det er fra og fortelle historien bak eventuelt.
du og jeg og vi to Skrevet 27. august 2008 Forfatter #5 Skrevet 27. august 2008 Hehe, pakkeleken har vi planlagt - men det er vel omtrent det eneste;) Vi skal bare være på hytta, så ser for meg drikkeleker og andre morsomme leker, og ting å gjøre.
Odine! Skrevet 27. august 2008 #6 Skrevet 27. august 2008 Lage sanger som er litt på kanten med masse erotiske over- og undertoner. I mitt udl ble jeg utsatt for en kjærringtest - det finnes noe på nettet som du kan hente inspirasjon på. Still mannen spørsmål, og hun må gjette hva han svarte (eks: Hva er det mest irriterende med bruden? Hvor liker hun best å bli kysset?)
du og jeg og vi to Skrevet 27. august 2008 Forfatter #7 Skrevet 27. august 2008 Det med spørsmålene var lurt, flere forslag til spørsmål? Eller andre ting å gjøre?
Odine! Skrevet 27. august 2008 #8 Skrevet 27. august 2008 "Hva er det siste hun gjør før hun går og legger seg?" "Hva var det første han la merke til ved henne?" "Hvor mange barn tror han de kommer til å få?" "Hvilken av hans kroppsdeler liker hun best?" "Hva er yndlingsfilmen hennes?" "Hvem er den peneste mannnen hun vet om?" (og hun skal altså svare hva hun tror han svarte) "Hva liker hun minst med ham?" "Hva er øyenfargen hennes?" "Hva hadde hun på seg første gang de møttes?"
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå