Lillemus&mamma'n Skrevet 26. august 2008 #1 Skrevet 26. august 2008 Er det bare meg som får anfall av varme? Til morningen i dag så jeg at kroppstemperaturen min lå nesten en grad over det vanlige (måtte sjekke for jeg var så, ja, nettopp, varm). Er 4+5 nå, er det blodmengden i kroppen som øker og forårsaker disse hetetoktene? Noen som vet?
lennie Skrevet 26. august 2008 #2 Skrevet 26. august 2008 Aha... Kanskje også dette er et graviditetssymptom? Målte lett feber i går. Har hatt litt lei hoste i det siste, så trodde kanskje jeg var i ferd med å bli syk. "Feberen" kommer i bølger.
Lillegull06 +aprilvidunder09 Skrevet 26. august 2008 #3 Skrevet 26. august 2008 Jeg føler meg også kjempe varm.. har ikke målt noen tempratur da, men lå i sengen i går kveld og fikk ikke sove, lå å håpet på at minusgradene (om nettene da) ville komme snart.. Litt tidlig for østfold kanskje.. I kveld har jeg luftet hele kvelden med gjennomtrekk så håper på å få sove litt lettere..
Gjest leelu25- GRAVID nr. 2 i mars09 Skrevet 27. august 2008 #4 Skrevet 27. august 2008 Varm.no Sånn hadde jeg det sist svangerskap også, bare da begynte det litt senere. Godt jeg skal gå på vinteren denne gang. Gikk på sommeren 2006 sist, den ekstreme varmen som var da, rart jeg overlevde. Brukte stort sett dagen foran en vifte med bena i kaldt vann.. Nesten like ille å gå på vinteren for varmen kommer innenifra hos meg hvertfall, og da å måtte ha på seg mye klær i tillegg.. GRØSS!!
Lillemus&mamma'n Skrevet 27. august 2008 Forfatter #5 Skrevet 27. august 2008 OK. Godt å vite at jeg ikke er helt unormal... Synes det er helt nydelig å gå ut på trappa i t-skjorte om kvelden nå.
Gjest leelu25- GRAVID nr. 2 i mars09 Skrevet 27. august 2008 #6 Skrevet 27. august 2008 Hehe, ja det er nesten det som er verst. den varmen.. Hendene mine er så varme at de koker, kunne fint drevet privat praksis med healing nå vet jeg..... og hele kroppen. Gubben sier han gleder seg til kalde vinternetter for da skal jeg (som sist) fungere som varmeputa hans
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå