Anonym bruker Skrevet 26. august 2008 #1 Skrevet 26. august 2008 Hvem burde vi velge? -Vogna skal brukes i all slags vær -I skog som på asfalt, kjøpesenter som snø og slafs -Skal brukes fra nyfødt og oppover(bag/citybag) -Må være enkel å slå sammen å legge i bil -Ha kvalitet og kjørekomfort -Barnet må sitte godt, blir mye turer ute -Skal vel brukes til noe handling. TUSEN TAKK for all hjelp=)
Anonym bruker Skrevet 26. august 2008 #2 Skrevet 26. august 2008 Jeg ville og har valgt OTH. Den passer bra til alle punktene du ramser opp.
Anonym bruker Skrevet 26. august 2008 #3 Skrevet 26. august 2008 Men er ikke oth veldig åpen om vinteren? Når det er sur vind å snø, da er den vel ikke noe behagelig for barnet å sitte i?
Anonym bruker Skrevet 26. august 2008 #4 Skrevet 26. august 2008 Har ikke bil jeg da, men ellers passer city crossen godt på alle punktene dine. Min gutt er 2 år og jeg bruker fortsatt vogna. Har brukt den i all slags vær og føre (skog, steinveg, grus, gress, asfalt etc). Den er veldig god å kjøre med og kalesjen er lun om vinteren. Dessuten er det veldig kjekt for en mor i ammetåke at myggnettingen er integrert, hehe. Jeg tok den i bruk da min gutt var 6mnd, da var han for stor for bagen men jeg ville fortsatt ha han vendt mot meg, sportsdelen kan du snu på city cross, det kan du ikke på oth.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå