Gå til innhold

Hva slags samfunn er vi egentli i??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå skal liksom ikke menn trenge å ha respekt for oss kvinner fordi de er menn og ikke kan noe for at de er som de er? Hva pokker?? Jeg vil ha respekt hos min mann. Jeg vil ikke at han skal sitte å kommentere ovenfor meg hvor pene andre damer er, snu seg etter dem, flørte osv... Jeg synes ikke han skal se på porno... sexlivet tilhører oss sammen...

 

Han er jo ikke singel for f... nå har han valgt å være sammen med meg, da får han gi en lang marsj i andre damer!!! Ellers kan han fritt velge å bli singel igjen og gjøre hva han vil!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

 

La nå mannen være mann.

 

Jeg er sammen med verdens snilleste mann, men er det ei deilig rumpe som får han til å snu seg, så truer ikke det meg på noen måte. Jeg ser på andre gutter og, uten at det betyr at jeg ønsker å knulle de.

 

Jeg føler meg heller ikke truet av jenter i pornofilmer. Det eneste de er god for i forhold til min mann og meg er å spice opp sexlivet, og derfor er de velkommen "hjem i stua" vår (på tv såklart). Ser ikke hvorfor jeg skal begrense mannen min bare fordi han er sammen med meg. Jeg vil jo ikke at han skal føle seg fanget heller. Han er ikke låst inne her.

 

Han velger faktisk å komme hjem til meg hver eneste dag etter jobb, og det skal jeg sette pris på, ikke ta for gitt!! På samme måte som jeg velger å være sammen med han. Det er noe som heter gjensidig respekt.

 

Hvorfor skal han heller ikke få lov til å flørte? Flørting er MYE bedre enn at han stikker hjem og knuller damen, og det kan føre til akkurat det samme: At han forstår at han fremdeles "har det". Det er faktisk et behov som både kvinner og menn har. Det å bli sett av det andre kjønn. Jeg sier ikke at alle har dette behovet like sterkt, men det er godt å merke at noen andre enn din mann syns du er attraktiv. Så hvorfor skal det da være anderledes for han? Han liker vel å føle at andre syns han er attraktiv også.

 

Hvis mannen din er redd for å uttrykke at han syns andre damer er attraktive, så kan dere få problemer med kommunikasjonen mener nå jeg. Bedre at vi kan være åpen og ærlig, for det vil alltid være andre mennesker som virker tiltrekkende for oss. Uansett om vi er menn eller kvinner.

Skrevet

joda han må gjerne være mann... men det er lov å vise respekt å ikke flørte foran meg osv...

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...