blond Skrevet 26. august 2008 #1 Skrevet 26. august 2008 kjøper du kake eller salat/noe annet sunt da? Ikke sjeldent at jeg ender med et kakestykke, blir lett fristet! Og hvit sjokoladekake er favoritt!
Gjest trønder25århar1avhver06og08:) Skrevet 26. august 2008 #2 Skrevet 26. august 2008 Som regel begynner jeg me noe sunt(salat). men så bare MÅ jeg ha en sjokoladekake etterpå =/ =)
Fru HottenTott♥♥ Skrevet 26. august 2008 #3 Skrevet 26. august 2008 Sist endte jeg opp med en knall god salat, men da var det lunsjtider og super sulten... Men som regel blir det eplekake eller sjokoladekake.
h@ppy elsker høstfargene :) Skrevet 26. august 2008 #4 Skrevet 26. august 2008 Kjøper meg som regel en vaffel jeg, syns det er sååååååååååå godt:)
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 26. august 2008 #5 Skrevet 26. august 2008 Blir nok som regel fristet av det usunne.. Men er veldig lett påvirkelig av det andre kjøper. Er redd for at andre kjøper noe jeg heller hadde lyst på, så passer på hva de andre bestiller før jeg bestemmer meg hehe..
metaMORfose Skrevet 26. august 2008 #6 Skrevet 26. august 2008 Spørs hvor sulten jeg er. Noen ganger bare salat (sjelden), noen ganger bare kake (oftere) eller mat av noe slag og kake til slutt (som regel). Jeg er og blir et matvrak.
moota m storebror&lillebror Skrevet 26. august 2008 #7 Skrevet 26. august 2008 Kjøper nesten aldri kake. Kjøpekake er langt fra så god som hjemmebakt og jeg blir skuffa hver gang. Kommer an på hvor vi er, men kjøper ofte noe sunt eller vanlig mat.
~~DoraDora~~ Skrevet 26. august 2008 #8 Skrevet 26. august 2008 Kjøper som oftes et horn en kopp kakao og til slutt en softis ...Kjøper det jeg vil ha, og tenker ikke på om det er sundt eller ei. Når jeg er på kafe, er jeg der for å kose meg skikkelig. (Er ikke så veldig ofte på kafe da...)
iznogood Skrevet 26. august 2008 #9 Skrevet 26. august 2008 Sunt spiser jeg jo bestandig - så er jeg på cafe skal jeg fader meg ha et kakestykke :-) Minst!
piano♫ Skrevet 26. august 2008 #10 Skrevet 26. august 2008 Oftest et horn eller et rundstykke - og vanlig kaffe. Kjenner jeg søtsuget, tar jeg en varm sjokolade/kaffe latte eller noe i den duren i stedet for kaffen.
Lykkeligmammatiltre Skrevet 26. august 2008 #11 Skrevet 26. august 2008 Pleier kjøpe et rundstykke eller en baguett, hvis jeg ikke er så sulten kjøper jeg vanligvis en vaffel ;o) En sjelden gang blir det kake ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå