Trollmora Skrevet 26. august 2008 #1 Skrevet 26. august 2008 Spratt ut i dagtidlig, men rygget fort tilbake og hoppet fra joggesko til lange støver! Himmel og hav for et regnvær! Stor paraply var ikke nok for før jeg hadde kommet meg på jobb så rant det vann bak på buksene mine:o( Nå synes jeg i grunnet det er nok. Finnes det ikke andre steder her i verden som har ett større behov for denne flommen enn vi? Er ikke helt nødvendig å skru dusjen på full styrke altså, sparedusj fungerer greit det og o:) Nå har jeg egentlig mest lyst til å karre meg hjem fra jobb og under pleddet med en koppkakao og fyr på peisen.
tebekaa Skrevet 26. august 2008 #2 Skrevet 26. august 2008 Pledd og kopp kakao, lydbok på øret, fyr på peisen, stearinlys i kriker og kroker. Høsten er jo ikke så værst da;-) Og så er det lov å spise mer sjokolade, for det hjelper mot depresjon har jeg hørt:-) Jeg sitter faktisk litt og gleder meg til å gå ut i høstregnet. Frisk, deilig luft som er fint å gå tur i for en allergiker, så lenge man har tøy som passer da.
dritgrei hei hei! Skrevet 26. august 2008 #3 Skrevet 26. august 2008 kakao og boller og pledd og bok og stille eller venner eller blide unger og alt som er koselig..... Det er heldig vis ikke så kaldt enda da... men vil det si at det været kommer nordover, eller er det det som har vannet klesvasken min i natt? Jeg trenger i grunnen tørkevær nemlig :-)
Trollmora Skrevet 26. august 2008 Forfatter #4 Skrevet 26. august 2008 Tørkevær hadde i grunnen vært fint! Vi har ett hus som må tøske litt sånn at maleren kan bli ferdig og ta ned stigene. Ungene synes de står så fint nå og ingen kan dy seg for litt klatring. Forresten så kan jeg vinke til deg i morgen og se om du har fått tørkeværønsket ditt oppfylt. Skal en liten kjøretur oppover dalen i morgen, men kan dessverre ikke stoppe opp på veien:o( Skal ha en kollega med på turen og jeg tror ikke han setter så stor pris på sånn modenskravling, nesten middelaldrene og uten barn som han er. (Han er veldig trivelig, bare tenker temaet blir litt merkelig for ham....) Men jeg kan tute og vinke når jeg passerer
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå