Anonym bruker Skrevet 24. august 2008 #1 Skrevet 24. august 2008 Er det noen flere her som har samboer som har mistet mye av sexlysten? Han vil nesten aldri har sex lenger:/ Når jeg spør får jeg som oftest NEI... han sier at han syns det er ekkelt med tanke på den lille?? Men hvis han syns d..hvorfor kan han ha sex da..NÅR HAN VIL og ikke når jeg vil?? Føler at jeg ikke er så tiltrekkende osv lengre..og han blir bare sur nå jeg tar det opp med han!! Hjelp...hva skal jeg gjøre? Jeg får jo ikke dekket mine behov i det hele tatt. Han sier også at han er redd for og bli lei av sex.... Hva skjer???
Anonym bruker Skrevet 24. august 2008 #2 Skrevet 24. august 2008 Hvor ofte har dere sex da? Noen får jo redusert lyst ettersom barna kommer til verden..Er du gravid eller har du født?
Anonym bruker Skrevet 24. august 2008 #3 Skrevet 24. august 2008 jeg er nå 26uker på vei, men dette har pågått lenge. Vi har vel sex ca 3 ganger i mnd.. men hvordan skal jeg tolke det når han sier at han er redd for og bli lei ? :/
Anonym bruker Skrevet 24. august 2008 #4 Skrevet 24. august 2008 Min sambo var på samme måte.. gikk en god stund før han var klar til å ha sex.. han sa han følte det var rart å tenke på den lille i magen.. han var redd for å skade meg og babyen.. Tror han bare trengte litt tid.. og informasjon.. men nå så peiser vi på
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå