LINDA*** Skrevet 23. august 2008 #1 Skrevet 23. august 2008 Jeg mener, hvis tempen likevel holder seg stabil til over neste helg (når IKM er), så vil jeg jo få en indikator, selv om jeg begynner så sent i syklusen som i morgen tidlig? Og regelen er vel at den bør holde seg høy?
Vifikkiaugust Skrevet 23. august 2008 #3 Skrevet 23. august 2008 Skader vel ikke å prøve, men det virker som om det skal lite til å få feil målinger og da er det kanskje greit å ha målt tempen noe lenger enn en uke for å få det til riktig? Du kan jo lese mer om det her: http://www.pernille.info/bbt.htm Har tenkt på å tempe jeg også, men det virker så usikkert...?
Gjest Skrevet 23. august 2008 #4 Skrevet 23. august 2008 Hei! Ja, det er bare å tempe det. Du ser nå hvordan tempen er når du nærmer deg IKM. Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå