konvall Skrevet 22. august 2008 #1 Skrevet 22. august 2008 Må si det var uuuuuutroooolig kjedelig her inne nå. Må jo bare legge ut nye innlegg da, ikke noe annet å ta seg til. Føler meg helt alene her jeg....snufs...
Gjest Skrevet 22. august 2008 #2 Skrevet 22. august 2008 I'm back Måtte skifte en øøøørliten bæsjebleie... nok om det! Vil du prate om da?
konvall Skrevet 22. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 22. august 2008 Så koselig.... Her er barnet lagt og jeg sitter bare å venter på Cæsar. Må si det var stille her i kveld, men det er nok mange som har tatt helgen tror jeg... Kanskje reist på tur eller noe.
NickNoLte Skrevet 22. august 2008 #4 Skrevet 22. august 2008 haha! CÆSAR har jeg jo ikke sett på eeeevigheter!!! er jo midt i legging....og i dag er jeg alene.... kanskje jeg må skru på!!!
konvall Skrevet 22. august 2008 Forfatter #5 Skrevet 22. august 2008 Synes faktisk de er inne i en kjedelig periode nå, men jeg har stort sett fulgt med i alle år, så det blir en vane vet du..
Gjest Skrevet 22. august 2008 #6 Skrevet 22. august 2008 Sikkert. Skal på hyttetur til uka så jeg håper været holder seg. Mikromidas og jeg venter på at pappan skal komme hjem så vi kan gå tur sammen alle tre. Kjøpt ergosele og idag er det min tur til å prøve den Har ikke sett jevnlig på Cæcar siden sjefen sjøl var alive and kicking - de få gangene jeg har svippe innom skjønner jeg ikke bæret av hvem de ulike er. Har Åge blitt av for eksempel??.. Og tauseTrine eller hva hun het?
konvall Skrevet 22. august 2008 Forfatter #7 Skrevet 22. august 2008 Trine begynte å prate, flyttet med Solrunn da Åga svarte nei i bryllupet dems. Åge flyttet etter Henning.
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 22. august 2008 #8 Skrevet 22. august 2008 Her er jeg.. Jeg har vært gansge så effektiv idag. Er veldig fornøyd med meg selv. Så nå har jeg satt meg med god samvittighet for kvelden. får ikke sett cæsar da jeg har en gutt på 6 år som ikke legger seg så tidlig i helgene, og han får ikke se cæsar. Noe spennende som har skjedd de to siste dager der da? Tror ikke jeg fikk sett det igår heller.. Det skulle gått mye mer senere på kvelden. Er altfor tidlig..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå