Gå til innhold

Den 5. barnesykdommen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tror mini har fått den... Rødprikkete utslett i kinna, virker ikke som det klør sånn til daglig. Han er sitt vanlige blide seg, og han sover bra på dagtid, men om kvelden er det PAIN å legge han.

Vi gjør som vi alltid har gjort, kveldsmat, opp og stelle og pusse tenner og så kose litt før senga. Han har alltid sovet rundt.

Men nå så sovner han greit, men etter en-to timer er han våken og SKAL IKKE sove... Han er hoven i øya av tretthet men stikker seg i øya og øra for å ikke sovne. Jeg tror detta har sammenheng med den 5. barnesykdommen. At han er ekstra følsom pga den.

Hva tror dere? Og hva kan jeg evt. gjøre for at han skal sove rundt?

Litt frustrert, for det går jo utover han oxo stakkars.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Han blir jo litt i ulage da, stakkar. har du prøvd å gi han drikke når han våkner? Hvis han har feber og er litt varm, så kan det jo hende at han er tørst?

 

Skrevet

Gir han vann ja, men han ilskriker og dytter vekk vannet.... :s

Skrevet

Da vet jeg ikke :(

Skrevet

Noen andre? :(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...