LinnisR83 Skrevet 21. august 2008 #1 Skrevet 21. august 2008 En uke igjen og jeg gledgruer meg helt sykt! Tenke seg til at dette er siste helgen som bare Linn og ikke "mamma-Linn" Tror jeg dør av nerver før KS dato alikevel, så....Jaja. Godt å få det ut
Gjest Skrevet 21. august 2008 #2 Skrevet 21. august 2008 Hehe... litt seint å "angre" på det du gjorde for 9 mnd siden nå ja Lykke til med å møte den nye verdensborgeren!
LinnisR83 Skrevet 21. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 21. august 2008 Ja, ikke sant! Er liksom NÅ det har gått opp for meg at det er litt seint å gjøre noe med det gitt. Ikke at jeg hadde gjort noe med det heller, men bare den muligheten...eller...uff...jeg vet ikke jeg assa...Hehehe. Takk for det Turbo Alt blir sikkert bra når han kommer
AndreVonDrei Skrevet 21. august 2008 #4 Skrevet 21. august 2008 Hahaha, der kom smellen, ja :-). Jeg hadde det også sånn rett før -begge gangene. Det er helt utrolig hvordan man går i den samme tralten, magen blir større og alt det der. Det er litt abstrakt liksom, før den plutselig slår en: Det skal komme folk ut av meg!!??! Nå så ser jeg på den skjønne skapningen (som forøvrig er KLISS lik faren sin...nesten skummelt, hehe) og klarer ikke helt å vri hodet mitt rundt at han har vært i magen min i så lang tid. Klarer liksom ikke helt å se sammenhengen. Den tregeste tiden i livet mitt virker nå som gikk super-fort ;-) Lykke til! Du har en morsom tid i møte :-)
Lacey*har fått erta Skrevet 22. august 2008 #5 Skrevet 22. august 2008 Hva da??? SKal de UT også??? ;-)))))
AndreVonDrei Skrevet 22. august 2008 #6 Skrevet 22. august 2008 Hehehe, ja -det er en fjern tanke, men de må nok gjerne de ;-)t. Når puddingen min var ute, trodde jeg ikke på de. Trodde helt seriøst at han ALDRI kom til å komme ut:-). Fy faan, så lang tid det tok da det liksom bare var kort tid igjen!
Lacey*har fått erta Skrevet 22. august 2008 #7 Skrevet 22. august 2008 Takk for oppmuntrende innlegg, VonDreius! Godt å tenke på at det kommer til å føles som en evighet! )
AndreVonDrei Skrevet 22. august 2008 #8 Skrevet 22. august 2008 Jammen, det er jo det som er absurd, hehe -at bare du biter tenna i smmen og holder ut den "lange", siste tiden, så på to minutter virker det hele som om det var gjort på et blunk ;-). Motsigende, I know, men like fullt sant!
Lacey*har fått erta Skrevet 22. august 2008 #9 Skrevet 22. august 2008 Hmm... jaja... gruer meg egentlig ikke i grunn.. Vet jo ikke hva jeg går til så får jeg vel heller smertelig erfare hva jeg har begitt meg ut på når den tid kommer
AndreVonDrei Skrevet 22. august 2008 #10 Skrevet 22. august 2008 Når har du termin da? Nå blir vi vel straks arrestert av skravlepolitiet, Lacaron. Eller -enda skumlere- kanskje Linn blir sur for at vi skravler i HENNES tråd ;-p
mosegrisen Skrevet 22. august 2008 #11 Skrevet 22. august 2008 Jøje meg, skravlings på gang... Jeg kan jo bidra med å si at jeg har rundet uke 28 og nå er i 3 trimester... Har tenkt på å starte en ny forbanna-tråd om svigermor og og satans moster... eller om i dag når det kom en uteligger bort til meg og samboer, ba om penger, men fikk mat også KYSSET han meg på armen. Lurer på hva som vil falle i smak her egentlig... Hva med en "burde stenge alle uteliggere inne på anstalt når de ikke lar oss inneliggendes (?) armer være i fred"? *tenke* Lykke til med lammingen Linn, du har gjort mang en dag lystig med ditt nærvær her:)
Lacey*har fått erta Skrevet 22. august 2008 #12 Skrevet 22. august 2008 Termin 21 oktober jeg VonDreitus. Så det er jo leeeenge til ennå! Hmm... kanskje vi blir kastet ut, eller får en advarsel fra moderator (som jeg også mistenker for å være julenissen!)
AndreVonDrei Skrevet 23. august 2008 #13 Skrevet 23. august 2008 Inneliggenes, hahaha Kanskje du skal starte tråden "Hva er det med disse inneliggere som IKKE tigger etter penger??!" Ellers har du jo alltids tråden om den berømmelige fødebagen....Den blir jo aldri gammel ;-p Hehe, husker det var ei forskremt førstegangs ei, som faktisk trodde det var en bestemt bag man MÅTTE ha, og lurte på hvor hun fikk kjøpt den, hehe
mosegrisen Skrevet 24. august 2008 #14 Skrevet 24. august 2008 Javisst, men jeg har da allerede vært ute og gjort litt research på hvilken fødebag jeg vil ha. Går for den med både badekar og tempurmadrass. Jeg mener, det er jo ikke mange ganger i livet man skal igjennom noe så stort så da kan det jo være lov å bruke litt ekstra.
Patetica fåkksi Skrevet 24. august 2008 #15 Skrevet 24. august 2008 Joda, men ikke bruk andre folks skattepenger.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå