Gå til innhold

HVOR FORT MAGEN KOMMER, håper på mange svar


Anonym bruker

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei jeg lurte på om hvor fort magen deres kom i hvert svangerskap. Imine to tilfeller kom de ikke før tredje eller fjerde måned og begge er gutter.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Den kom seint med alle mine 8. Ved 20 uker kunne den sees om jeg var naken eller veldig lettkledt, mens utenpå vanlige klær ikke før ved 30 uker. Da jeg gikk med nr. 5 var det til og med en som så meg omtrent hver dag i sv.skapet (studiekamerat), som ikke oppfattet at jeg var gravid før etter at jeg hadde født. ;-)

Skrevet

hei. jeg er ei jente på 22. har født et barn, en gutt å magen viste seg ganske tidlig ca rundt uke 6, men trakk seg noe tilbake igjen.

nå går jeg med nr.2 å der er magen enda mer tydligere å begynte å vise seg i uke 5-6, men nå som jeg er i uke 12 er den mer å mer tydelig, har ikke trekt seg tilbake som med nr.1. så kanskje denne gang det er flere der nede, eller at det er en jente?

hilsen mamma til snart 2

Skrevet

Hei. Jeg er 10+4 med nr 3, og de siste to dagene synes jeg magen har fått et gravid preg. Fast nede, og "flesket" blir dyttet opp så resten står ut også. Tror ikke andre kan se det, de synes nok bare jeg begynner å bli litt tykk. Med nr. 2 ble magen veldig stor, og svigerinna mi spurte flere ganger mot slutten om det var to.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...